Підсумки роботи за рік та нові перспективи: про що говорили на вченій раді ЛНТУ

Вперше, після періоду відпусток та літніх канікул, у Луцькому НТУ відбулося засідання вченої ради. На порядок денний винесено п’ять питань та одне – різне.

Зокрема, пріоритетними для колегіального органу ЗВО стали питання присвоєння вчених звань, погодження кандидатур на посади проректорів та інші кадрові призначення. Крім того, під час засідання присутні заслухали підсумки роботи колективу університету за 2020/2021 навчальний рік та перспективи подальшого розвитку основних напрямів його діяльності.

Про це доповіла ректор ЛНТУ Ірина Вахович. Вона акцентувала увагу на тому, що останній рік у нашому університеті ознаменувався роком змін. Так, зміни стосувалися і керівництва ЗВО, і складу команди, зокрема проректорів, деканів та завідувачів кафедр, й вдосконалення інфраструктури.

Ірина Вахович розповіла про уже виконану роботу, про ефективність структурних трансформацій та діяльність трьох незмінних коледжів ЛНТУ: ТФК ЛНТУ, КПЕК ЛНТУ та Любешівського ТФК ЛНТУ.

«Мені здається, що структурні зміни позитивні. Ми були дружнім монолітним колективом під час вступної кампанії, намагалися бути чесними і відвертими, а це дуже великий позитив. Сподіваюся, що ця командна робота буде тільки нарощуватися», - зазначила ректор.

Що стосується інфраструктурних змін, то до кінця року має завершитися реконструкція спорткомплексу із басейном та будівництво сучасного стадіону. Виграно проект із модернізації корпусу «Меридіан». Цього ж року має реалізуватися модернізація фасаду головного корпусу ЗВО та передбачається поточний ремонт низки навчальних аудиторій. Уже здійснений ремонт фойє у головному корпусі університету, у перспективі - ремонт та облаштування корпусу «Б» та корпусу на вул. Потебні.

Уже розпочалися роботи із благоустрою на базі відпочинку на озері Світязь, частково відбулося оновлення меблевого фонду, очищення пляжу та започаткована робота їдальні на літній період.

Зміни, додає Ірина Вахович лише розпочалися і триватимуть надалі. Це також стосується і наукової роботи в університеті, придбання необхідного обладнання та облаштування лабораторій; діяльності міжнародної, налаштування партнерських відносин; забезпечення якості освітнього процесу, якими відповідно опікуються профільні проректори.

Підсумки роботи колективу за рік члени вченої ради взяли до відома, а на завершення засідання затвердили графік освітнього процесу на 2021 -2022 н.р., погодили зміни до регламенту роботи вченої ради ЛНТУ та навчальні плани коледжів.

Відділ іміджу та промоції ЛНТУ