Планове засідання ректорату у Луцькому НТУ

Чергове засідання ректорату у Луцькому національному технічному університету розпочалося із урочистого привітання із днем народження декана факультету будівництва, архітектури та дизайну Олександра Бондарського. Ректор Петро Савчук висловив декану слова поваги та побажав успіху та міцного здоров’я.

Відтак, офіційна частина засідання розпочалася із обговорення організаційних моментів із проведення потужного багатофункціонального середовища арт-релаксації «ART-TELL-IYA»  для відновлення психологічного стану ветеранів АТО/ООС. До слова, захід організовується кафедрою дизайну у рамках програми «Активні громадяни» за сприяння Британської Ради в Україні.

Наступним взяв слово проректор із науково-педагогічної роботи Валентин Талах. Він привітав прекрасну половину університету із Міжнародним днем жінок та дівчат у науці та перейшов до обговорення робочих моментів. Так, в ході виступу, проректор нагадав присутнім  про завершення роботи над силабусом, а також звернув увагу ректорату на найближчу перевірку роботи кафедр та уточнив готовність працівників до неї.

Своєю чергою, щодо наукової діяльності прозвітував проректор з НПР Сергій Шимчук. Науковець розповів про завершення процедури подання апеляційних скарг з держбюджетних тематик, подякував усім, хто долучився до перереєстрації робочих журналів та зауважив на ряді поточних наукових питань.

Начальник відділу міжнародних звязків Тетяна Корнейко прозвітувала перед членами ректорату щодо загального стану університету на міжнародній арені, проходження працівниками стажування за кордоном та прибуття цими днями до нашого ЗВО нових іноземних студентів.

Відповідальний секретар приймальної комісії Юрій Фещук нагадав про участь Луцького НТУ у процесі зовнішнього незалежного оцінювання, зауважив, що куратором процесу є Руслана Шульгач та закликав викладачів долучитися. Також завідувач відділу забезпечення якості освіти та неперервного навчання Оксана Ляшенко додала, що уже 224 бакалаврів зареєструвалося на ЗНО для вступу до магістратури та зауважила про розробку автоматизованої системи рейтингування викладачів Луцького НТУ.

На завершення ректор Петро Савчук проанонсував відкриття Регіонального центру підтримки ОТГ на базі Луцького НТУ та коротко розповів про формат його діяльності.

Олена Третяк, інформаційний відділ Луцького НТУ