Плановий ректорат у Луцькому НТУ

У Луцькому національному технічному університеті відбулося планове засідання ректорату, під головуванням ректора Петра Савчука.

Передусім очільник ЗВО поінформував про заходи, які невдовзі відбудуться в університеті та розповів про основні результати робочої поїздки у Словаччину.

Так, завдяки перемовинам із керівниками провідних ЗВО Словаччини, відбулося  підписання угоди багаторівневої співпраці з академічної та наукової мобільності; створення умов для семестрового навчання та навчання за подвійним дипломом для студентів (в тому числі безкоштовного), також для цих цілей напрацьовано проект за Програмою Еразмус+; відпрацювання програми та умови академічного двостороннього стажування викладачів; аналіз ресурсного потенціалу для спільних наукових досліджень та узгоджено дорожню карту формування наукових команд для програми Horuzont 2020.

Ректор також додає, що 20 грудня у Луцькому НТУ відбудеться зустріч із заступником Міністра освіти і науки України Єгором Стадним. Окрім робочих питань, представник міністерства візьме участь у відкритті навчально-тренувального електромонтажного полігону.

18 грудня о 13:00 в аудиторії 37 відбудеться звіт ректора Луцького НТУ за рік, натомість 19 грудня у Любешівському технічному коледжі обиратимуть директора.

Варто зазначити, що сьогодні 17 грудня, у стінах Луцького НТУ відбудеться позапланове тренування із умовною імітацією пожежі за участі ДСНС. А о 13:00 охочих закликають долучитися до благодійного різдвяного ярмарку «Простір різдвяних традицій», що розміщуватиметься у к. «А» на 2 поверсі. Зібрані кошти будуть використані для Волинського обласного спеціалізованого БД для дітей з УЦНС до Дня святого Миколая. Натомість 4 січня для дітей членів профспілки Луцького НТУ відбудеться новорічний ранок.

Додамо, що 26 грудня о 10:00 - планове засідання Вченої ради.

Ілона Карпюк, інформаційний відділ Луцького НТУ