ПОЧИНАЄМО ТВОРИТИ ВЛАСНУ ІСТОРІЮ ПОДОРОЖЕЙ!

26 квітня студентам-туристам Луцького національного технічного університету було вручено паспорти мандрівників. Паспорт мандрівника – це чудова нагода закарбувати в пам’яті не тільки приємні моменти та емоції, але й зберегти частинку цих вражень собі у вигляді марочки та магніту, показати друзям та колегам географію, історію наших подорожей. І це краще за будь-які слова.

Цей проект допоможе студентам-туристам не лише зберегти отримані враження і незабутню атмосферу відвіданих куточків України, але й сприятиме легкому плануванню нових мандрів.

Тепер, подорожуючи Україною та відвідуючи цікаві місця, ми маємо змогу збирати колекційні марки, присвячені певному туристичному об’єкту України (замок, скансен, музей, зоопарк, місто) та брати участь в ексклюзивних акціях, розіграшах цінних подарунків, які проводяться для всіх учасників проекту.

Своїм колегам та студентам-туристам бажаю цікавих подорожей і щоб якнайшвидше всі сторінки паспорту були заповнені марками!

Мандруйте разом з нами та збирайте свою яскраву колекцію подорожей! Збережемо враження разом!

Інна Тищук,
куратор групи ТР-21