1 червня 2023 року в рамках проєкту «Прискорення інноваційної діяльності та підприємницької майстерності у закладах вищої освіти»/«Accelerating Innovation and Entrepreneurial Excellence in Higher Education Institutes» (Accent Project) відбулася конференція «International Scientific Seminar - June 2nd, 2023 - Powered by VLAIO, E-lab Hogent & Xerius» за участю викладачів кафедри підприємництва, торгівлі та логістики проф. Оксани Полінкевич, проф. Любов Ліпич, доцента Юрія Фесіни, доцента Ірини Камінської, доцента Олени Завадської.

ПТЛПТЛ

На конференції були обговорені актуальні питання підприємництва, дискусійні панелі були направлені на диспут щодо проблем підприємництва, ролі та значення підприємницьких систем, зміни філософії підприємництва та механізмів управління в підприємництві.

Вкрай важливо переконатися, що здобувачі отримають ефективну підприємницьку освіту, щоб підготувати їх до надзвичайно складного та невизначеного майбутнього середовища.

Тому сприяння широкій підприємницькій поведінці має вирішальне значення для сприяння загальному процвітанню та добробуту нації. Це ставить ефективну підприємницьку освіту на пріоритетний порядок денний і вимагає переходу від «приємно мати» до «необхідності мати» в усіх (вищих) освітніх програмах.

ПТЛПТЛПТЛ

Для того, щоб гарантувати, що кожен здобувач має максимальну можливість відточити підприємницьке мислення (здатність до підприємницької поведінки), фокус і одиниця аналізу в покращенні підприємницької освітньої ефективності повинні, відповідно, переміститися на здатність викладача стимулювати більш високий рівень підприємницького навчання студентів через свою навчальну практику.

ПТЛПТЛ

У проєктно-науковому підході педагоги вважаються «архітекторами» ефективної підприємницької освіти. Це сприяє переходу до освітньої практики, де правильний підприємницький навчальний метод використовується в потрібний час. Таким чином, науково-дослідний підхід може стати цікавим шляхом для підтримки викладачів у досягненні ефективної підприємницької освіти.

Оксана Полінкевич, завідувач кафедри підприємництва, торгівлі та логістики