ПОЛІТЕХ МАЄ ТАЛАНТ. ДРУГИЙ СЕЗОН.

У Луцькому НТУ під патронатом підрозділу з організації виховної роботи серед студентів набирає обертів започаткований минулого року проект «Політех має талант». Щосереди на великій перерві в холі нашого університету кожен зі студентів на конкурсній основі може проявити свої творчі здібності.

26 жовтня було проведено перше прослуховування талановитої молоді ВНЗ, в якому взяли участь студенти Іван Воробей (співав під власний акомпанемент на гітарі) та Юрій Рябчун (заспівав власну пісню про війну на сході в стилі реп).

Заявку для участі у конкурсі можна подати до ауд. 257а (корпус В) культорганізатору Шнайдюк Ларисі Григорівні або музичному керівнику Герцику Сергію Михайловичу.

Переможець конкурсу, а також студенти, які зайняли друге і третє місце будуть визначені шляхом голосування наприкінці навчального року та нагороджені цінними призами.

Підрозділ з організації виховної роботи
серед студентів