Помер професор Луцького НТУ Кузнєцов Руслан Михайлович

Адміністрація, ректорат та увесь колектив Луцького національного технічного університету висловлює щирі співчуття з приводу передчасної смерті к.т.н., професора, академіка Транспортної академії України Кузнєцова Руслана Михайловича.

Руслан Михайлович залишив яскравий слід у науковій царині України та Волині, зокрема. У Луцькому НТУ він викладав дисципліни «Методи наукових досліджень» та «Інформаційні системи та технології» на кафедрі «Автомобілів і транспортних технологій». Крім того, керував науковим гуртком та тривалий час був заступником відповідального секретаря приймальної комісії. Довгий час Руслан Михайлович очолював факультет комп’ютерних наук та інформаційних технологій Луцького НТУ.

Колектив Луцького національного технічного університету на чолі із ректором Петром Савчуком висловлює щирі співчуття родині та близьким Кузнєцова Руслана Михайловича. Ми пишаємося тим, що працювали в одній команді…

Прощання із викладачем, професором відбудеться сьогодні о 18:00 у Будинку панахиди в Луцьку, відспівування - завтра, 6 грудня, о 10:00.

Народився Кузнєцов Руслан Михайлович 13 липня 1965 року в місті Нововолинськ. У 1990 році закінчив Київський інститут інженерів цивільної авіації за спеціальністю «Експлуатація повітряного транспорту». З 01.07.1991 р. по 20.06.1997 р. обіймав посаду асистента кафедри автомобілів Луцького індустріального інституту. З 06.03.1998 р. по 05.03.2008 р. призначений на посаду старшого викладача кафедри автомобілів Луцького державного технічного університету. Кандидат технічних наук з 17 січня 2008 року. Дисертацію захистив у спеціалізованій вченій раді Д 26.059.03 в Національному транспортному університеті. З 06.03.2008 р. по 13.10.2008 р. доцент кафедри автомобілів Луцького державного технічного університету. 17 червня 2010 р. присвоєно вчене звання доцента кафедри автоматизованого управління виробничими процессами. З 14.10.2008 р. по 13.10.2015 р. – декан факультету комп’ютерних наук та інформаційних технологій Луцького національного технічного університету. З 15.10.2015 р. – професор кафедри автомобілів і транспортних технологій.

Нагороджений: Нагрудним знаком «Відмінник освіти України» (2004 рік), почесними грамотами університету, заслужений викладач Луцького національного технічного університету (2013 рік).