Практичне заняття студентів Луцького НТУ на корпорації "Тигрес"

Вивчення дисципліни «Основи товарознавства» у Луцькому НТУ складається не лише з теорії, а й практичних занять на підприємствах.

З цією метою студенти групи ПТБ-11 13 листопада відвідали корпорацію «Тигрес» під керівництвом в.о. завідувача кафедри Пахолюк О. В. та куратора групи Голодюк Г.І.

Відвідавши компанію «Тигрес», екскурсанти мали прекрасну нагоду побачити, що казковий світ виробництва іграшок – це професійна студія дизайну, виважена асортиментна політика, оптимальні виробничі площі, команда професіоналів, високотехнологічне обладнання, дотримання стандартів якості та безпеки, турбота про споживачів.

На підприємстві виготовляють близько 5 мільйонів виробів на рік. Всі вони відповідають європейським стандартам та екологічно безпечні, адже під час виробництва використовують барвники європейського походження та якісну сировину. Кожен виріб виготовляється від початку до кінця, усі вони з кожної дільниці проходять контроль, а кінцевий продукт перевіряє інспектор з контролю якості, адже казковий світ іграшок має бути безпечним для дитини. Саме діти – справжні експерти в іграшках.

Студенти детально ознайомились з процесом створення іграшки від задуму дизайнера до оздоблення готової продукції, адже виготовлення іграшок має цілий ряд цікавих етапів та потребує чималих зусиль.

Екскурсанти отримали цікаву інформацію, компетентні відповіді на поставлені запитання і незабутні враження.

Сучасні технології виробництва та обладнання, досконала організація виробничих процесів, високі соціальні стандарти та стимули до саморозвитку працівників, а ще й можливості працевлаштування викликали особливе зацікавлення у студентів.

Щиро дякуємо керівництву та працівникам Корпорації «Тигрес» за можливість зазирнути у казковий світ створення іграшки, побачити технологічні етапи виробництва «у дії», закріпити теоретичні знання студентів на практиці.

Кафедра підприємництва, торгівлі та біржової діяльності