ПРАКТИКА СТУДЕНТІВ-ТУРИСТІВ ЛУЦЬКОГО НТУ
В ПОЛЬЩІ ПІД ЧАС ЛІТНІХ КАНІКУЛ

Згідно з укладеною угодою між університетом та Healt Resort&Medical SPA Panorama Morska (Республіка Польща) студенти-туристи Луцького НТУ влітку проходили практику в одному з найбільш популярних місць для відпочинку та оздоровлення – курортно-оздоровчому комплексі «Панорама Морська». Це мальовниче місце розташоване біля моря центрального узбережжя Балтики неподалік міста Гданськ. Специфічний мякий клімат, близькість лісу, моря і теплого сонця роблять Ярославець привабливим місцем для багатьох туристів.

Комплекс «Панорама Морська» складається з декількох будівель, розташованих на території понад десять гектарів. Будь-який корпус санаторію знаходиться в трьохстах метрах від моря, а вся територія курорту обрамлена зеленою рослинністю. Високий європейський рівень обслуговування, раціональне харчування, комплекс процедур для оздоровлення та омолодження не залишать байдужим жодного відпочивальника.

Наші студенти мали можливість отримати практичні навички, попрацювавши на підприємстві в нових, можливо, незвичних і цікавих для себе умовах, самореалізуватися і набути впевненості у власних силах, познайомитися з культурою, побутом та звичаями місцевого населення, а також вдосконалити рівень володіння польську мову.

Такого роду професійна практика дає студентам змогу ознайомитись зі структурою роботи туристичного бізнесу зсередини та отримати безцінний досвід роботи в цій сфері за кордоном.

А завершилась практика цікавою екскурсією та відпочинком 13-15 вересня у «Панорамі Морській» для студентів першого, другого та третього курсу спеціальності «Туризм». За організацію та проведення цікавої подорожі висловлюємо щиру подяку завідувачу кафедри туризму та цивільної безпеки Людмилі Матвійчук та доценту кафедри Михайлу Лепкому.

Краще один раз самому побачити, ніж сто разів почути і один раз самому вирушити в подорож, аніж слухати про неї від когось! Отож подорожуйте разом з нами!

Інна Тищук,
куратор групи ТР-21