Практикум кафедри ПАВП на МПД ДП «Укрспирт»

Організовано практикум для студентів третього, п’ятого курсів технологічного факультету (групи ІМ-31, ІМ-32, МТПм-51), які під керівництвом викладачів кафедри ПАВП відвідали МПД ДП «Укрспирт».

Викладачі та студенти кафедри ПАВП (Крестьянполь Л.Ю., Валецький Б.П., Крестьянполь О.А.)

Під час проведення практикуму студенти ознайомилися з технологічним процесом цього виробництва.

Провідний спеціаліст Чайковський В.І. розповідає про процес бродіння

Луцьке МПД спеціалізується на виготовленні спирту та горілчаних виробів основних торгових марок, що належать ДП «Укрспирт». Керівництво ДП переконане, що «Укрспирт» здатен виробляти горілчану продукцію, яка становитиме достойну конкуренцію існуючим популярним брендам.

Також, було особливо приємно, коли нас зустріли випускники кафедри ПАВП Луцького НТУ, які на даний час є хорошими спеціалістами даного підприємства. Адже ми плідно співпрацюємо уже не перший рік та прагнемо підтримувати один одного і надалі. Тож бажаємо МПД ДП «Укрспирт»  процвітання, надійних партнерів та  хороших спеціалістів, яких наша кафедра навчатиме із великим задоволенням.

Висловлюємо щиру вдячність адміністрації МПД ДП «Укрспирт» та провідному спеціалісту Чайковському В.І. за високий професіоналізм та щире відношення в проведенні цікавого та змістовного практикуму.

Олена Крестьянполь,

доцент кафедри ПАВП