Працівники Луцького НТУ візьмуть участь у виставі «Та, яка створила диво»

4 квітня о 18:00 у Волинському обласному академічному музично-драматичному театрі ім. Т.Г. Шевченка покажуть виставу «Та, яка створила диво».

До Всесвітнього дня розповсюдження інформації про проблему аутизму, у Луцьку вперше покажуть виставу за мотивами однойменної п’єси В. Гібсона «Та, яка створила диво» і книги К. Морріс «Почути голос твій».  Ідеєю заходу є  донесення до соціуму через мистецтво театральної гри переживаннь й труднощів, з якими доводиться зіштовхуватися батькам дітей із аутизмом. Зауважимо, що ініціювали постановку вистави ГО «Повір у себе», а зрежесирувала – заслужена артиска України Світлана Органіста.

Примітно, що у постанові гратимуть не професійні актори, а батьки діток із розладами аутичного спектру. Зокрема, візьмуть участь у грі й працівники Луцького НТУ Тетяна Волох та Остап Жежерун.