ПРАВОВІ ЗНАННЯ –
МАЙБУТНІМ ФАХІВЦЯМ ОХОРОНИ ПРАЦІ

У Луцькому НТУ проводяться заходи в рамках Всеукраїнського тижня права. Цими днями гостями університету були представники Управління Держпраці у Волинській області. Майбутні фахівці охорони праці мали можливість послухати лекцію завідувача сектору юридичного забезпечення Управління Сергія Соколова. Студенти зацікавлено сприймали інформацію про законодавче забезпечення та практичну реалізацію права на працю загалом і права на належні, безпечні та здорові умови праці зокрема.

Виступ гостя супроводжувався прикладами реалізації і захисту прав людини у сфері праці. Студенти були проінформовані про роботу підрозділів Державної служби України з питань праці та мали можливість отримати відповіді і поради щодо працевлаштування та майбутнього професійного становлення.

Михайло Ліщук,
доцент кафедри туризму