Представник Луцького НТУ серед членів журі
ХI Всеукраїнського учнівського турніру
юних економістів

27-31 жовтня 2015 року на базі комунального закладу «Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступеня «Рівненський обласний ліцей» Рівненської обласної ради» відбувався ХI Всеукраїнський учнівський турнір юних економістів. У змаганнях взяли участь 12 команд з Волинської, Івано-Франківської, Харківської, Сумської, Житомирської, Львівської та Рівненської областей.

До роботи у складі журі були запрошені вчені, викладачі та студенти вищих навчальних закладів, методисти і вчителі з різних регіонів України, які володіють досвідом участі у національних і міжнародних турнірах. Волинську область у складі журі представляли: методист відділу природничих дисциплін Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти Тетяна Гребенюк, доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри банківської справи Луцького національного технічного університету Наталія Різник та кандидат економічних наук, доцент економічної теорії Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки Людмила Єлісєєва.

Журі працювало за різними групами, до яких входило не менше 7 членів. За п’ять хвилин до початку кожної гри голова журі – кандидат економічних наук, доцент Юрій Бицюра оголошував склад груп. Кожну групу очолював голова, який координував роботу і підводив загальний підсумок у кожній грі. Члени журі окрім знань та навичок школярів оцінювали і рівень їх командної роботи, толерантності ведення дискусій, аргументації тлумачень економічних законів і закономірностей тощо.

За свідченням експерта-консультанта турніру, директора Дніпропетровської філії Університету економіки та права «КРОК», кандидата економічних наук, доцента Олександра Черкавського журі було неупередженим та фаховим при виставленні оцінок.

Після завершення XI Всеукраїнського учнівського турніру юних економістів голова оргкомітету фінального етапу, начальник управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації Григорій Таргонський та заступник голови, методист Інституту модернізації змісту освіти Олена Бурлака вручили членам журі подяки.

Фіналістами Всеукраїнського турніру стали три команди: членів «Вісти» (місто Луцьк) було нагороджено дипломами І-го ступеня, а «Золотого запасу» та «Бізнес-сили» (місто Харків) – дипломами ІІ-го ступеня. Третє місце посіли команди: «Експансія» (Рівненська область), «Дилема полоненого» (Сумська область), «Невидима рука» (Волинська область).

Наталія Корецька,
заступник декана факультету обліку та фінансів