Перейти до основного вмісту

З 4-6 грудня на запрошення Університету Лодзька Політехніка (Республіка Польща) доцент кафедри міжнародних економічних відносин Павло Кравчук та фахівець відділу міжнародних зв’язків, викладач кафедри іноземної та української філології за сумісництвом Ольга Гнатюк брали участь у тренінгах та воркшопах на тему «Мікрокваліфікації». Заходи проходили в рамках проекту "Європейський консорціум інноваційних університетів для України" (ECIU4Ukraine) за кошти національної агенції академічних обмінів Республіки Польща NAWA.

ПольщаПольща


Команда учасників активно поринула у процес вивчення поняття мікрокваліфікацій, досвід їх успішного впровадження в Австралії та Ірландії, виклики та умови їх введення у Республіці Польща. Своїми знаннями у цьому питанні охоче ділились запрошені спікери та тренери, а саме: доктор Дорота Пьотровська, директор Центру міжнародного співробітництва Лодзької Політехніки, доктор Андреа Брозе, керівник Центру викладання та навчання Гамбурзького технологічного університету, Жанет Фріззарін, консультант та експерт стратегічних змін у вищій освіті з Ірландії, Йоанна Мілош-Бартчак, освітній дизайнер і тренер викладачів Лодзької Політехніки.

ПольщаПольща


Окрім інтенсивних тренінгів та воркшопів із мікрокваліфікацій, протягом третього дня мобільності усі представники з 10 українських університетів приєднались до активного оволодіння методологією навчання на основі викликів (Challenge-based learning). Йоанна Мілош-Бартчак не просто розкрила поняття цього виду навчання, але й на практиці залучила усю команду у його проектування, застосування та впровадження на основі ідеї розумної освіти (Smart Education).

ПольщаПольща


Загалом, поїздка пройшла активно, цікаво, корисно та дуже інформативно. Ми дякуємо за такі цінні моменти та за підтримку, супровід і допомогу доктору Дороті Пьотровській, а також усій професійній команді Центру міжнародного співробітництва Лодзької Політехніки.

ПольщаПольща


Ольга Гнатюк, відділ міжнародних відносин