ПРО РЕГУЛЯТОРНУ ПОЛІТИКУ –
З УСТ ДЕРЖАВНОГО СЛУЖБОВЦЯ

У рамках дисципліни «Конкуренція і підприємництво», розглядаючи тему «Регуляторна політика», професор Тарас Божидарнік запросив до студентів завідувача Волинського представництва Державної регуляторної служби України Олега Савчука.

Олег Анатолійович як практик з багаторічним досвідом управління державними і комунальними установами, дав молоді чітке роз’яснення основних завдань і обов’язків Державної регуляторної служби України, особливо тих, які що стосуються захисту інтересів бізнесу.

Дуже вдало Олег Савчук навів приклади з практики порушень окремими органами місцевого самоврядування законодавства щодо втручання в діяльність суб’єктів господарювання та відповідну реакцію і наслідки від таких дій.

Студенти мали можливість задати запитання та отримати вичерпні відповіді щодо особливостей регуляторної політики в державі та на Волині зокрема.

Такі заходи значно зміцнюють знання молоді про особливості започаткування власної справи, дозвільні процедури в бізнесі та можливі загрози чи труднощі, з якими може стикнутися майбутній підприємець.

Тарас Божидарнік,
професор кафедри менеджменту та маркетингу