Про стажування і працевлаштування студентам ЛНТУ розповіли роботодавці із Мукачева

Представники компанії із міжнародної корпорації приїхали до Луцького НТУ із сонячного Мукачева, аби розповісти студентам про можливості стажування і подальшого працевлаштування на масштабному виробництві в Україні.

Студенти із усіх семи факультетів ЛНТУ групами доєднувалися до лекцій та знайомилися із ймовірними майбутніми колегами та дізнавалися про перспективи навчання й подальшого кар’єрного зростання.

За словами представника відділу підбору персоналу Крістіни Зейкан, корпорація Flextronics була заснована понад 50 років тому у Каліфорнії. З 2000 року, вона розпочала свою діяльність в Україні, а згодом презентувала першу робочу лінію на новому заводі у Мукачеві.

Компанія активно співпрацює з закладами освіти задля максимальної підготовки фахових робітників, а тому її представники нині відвідали ЛНТУ, аби познайомитися з молоддю та запропонувати варіанти професійної реалізації.

Отож, «Flex» займається контрактним виготовленням електроніки для світових брендів побутової техніки. Завод не випускає техніку під власним брендом, однак виготовляє або компоненти або повноцінну продукцію на замовлення відомих усьому світові торгових марок.

«Великий акцент компанія робить на студентів, бо знайти професіонала «з вулиці» сьогодні не так просто, проте з студента можна виростити професіонала з досвідом і знаннями, які ви потім зможете використовувати будь-де», - зазначають спікери.

На сьогодні понад 5 тисяч людей працюють у компанії, 70% з яких закріплені до виробничого процесу та 20% це – адміністративна частина, яка відповідає за зв'язок з постачальниками, замовниками, рекламу тощо. Окрім того, функціонують юридичний, фінансовий, плановий відділи та інші. Тож, зазначають представники компанії, вони готові залучати до роботи не лише студентів та фахівців технічних спеціальностей, але й абсолютно різних за напрямки працівників задля їхньої реалізації та розвитку заводу.

«Якщо навіть ваша спеціальність не наближена до сфери діяльності нашої компанії, але ви маєте навики спілкування з людьми, знаєте або вивчаєте англійську мову, хочете вдосконалюватися, ви маєте можливість подати кандидатуру на програму ротації студентів», - каже представниця «Flex».

Спікери розповіли, чим приваблива програма ротації студентів та які переваги вона дає молоді. По суті, це - стажування, за яке студенти отримують заробітну платню. Студент без відриву від навчання може стажуватися у компанії в Мукачево впродовж року. Роботодавець забезпечує його житлом, медичним страхуванням та щомісячною зарплатнею у сумі 12 тисяч гривень. Водночас, студент може поквартально пробувати себе у чотирьох різних відділах, аби  визначитися із професійним напрямком та показати свої здібності. Після стажування, студенти можуть обрати для себе інший професійний шлях або ж залишитися працювати у компанії зі зміною заробітної плати та навіть компенсованою вартістю орендованої квартири.

Окрім робочого навантаження, працівники «Flex» мають активне соціальне життя, долучаються до спільних розваг, тімбілдингів, традиційних походів у гори для гуртування команди та налаштування дружніх відносин.

Насамкінець, спікери продемонстрували кілька відеороликів для студентів, де показані виробничі площадки, територія заводу, обладнання,  технології та час дозвілля. Водночас, закликали молодь не боятися долучатися до подібних ініціатив та обов’язково вивчати англійську мову, що значно розширить їхні можливості у працевлаштуванні та самореалізації.

Ілона Карпюк, відділ іміджу та промоції

Більше фото за посиланням: https://www.facebook.com/media/set?vanity=LutskNationalTechnicalUniversity&set=a.1968182026669171