ПРОДОВЖЕННЯ ПРАКТИКИ КАФЕДРИ ФІНАНСІВ
ІЗ ЗАЛУЧЕННЯМ ІНОЗЕМНИХ ГОСТЬОВИХ ЛЕКТОРІВ

З 1 по 5 грудня в рамках проекту «Досвід країн Вишеградської четвірки у розвитку малого підприємництва» Луцький НТУ відвідала в якості гостьового лектора зі Словаччини Анета Бобеніч-Хінтосова (Економічний унівeрситет в Братиславі, факультет бізнесу в Кошице).

Доцент Анета Бобеніч-Хінтосова представила лекції на таку тематику: макроекономічне середовище для розвитку малого бізнесу в країнах Вишеградської четвірки, прямі іноземні інвестиції в країнах Вишеградської четвірки, юридичні та податкові аспекти розвитку малого бізнесу в країнах Вишеградської четвірки. Студентам також був продемонстрований фільм про місто Кошице, його історію, архітектуру та культурні традиції.

На завершення гостя провела тестування студентів у формі конкурсу на предмет вивченого матеріалу. Студенти із захопленням відповідали на запитання та 10 найкращих отримали призи.

Кафедра фінансів