ПРОДОВЖУЮТЬСЯ СТАЖУВАННЯ
В РАМКАХ ЗАХОДУ «JOB SHADOW DAYS»

24 листопада 2016 року відбулось одноденне стажування студентів-тіней Луцького НТУ в головному офісі ТзОВ «Агротехніка», яке є частиною Агропромислової групи «Пан Курчак». Підприємство займається виробництвом і постачанням повнораціонних комбікормів та концентратів під торговою маркою «Агрокорм» для сільськогосподарських тварин, птахів і риби. На підприємствах компанії постійно проводиться вивчення і впровадження нових компонентів, а також розробляються рецепти, що дозволяють значно покращувати якість і ефективність кормових сумішей. За бажанням клієнтів, можна використовувати різні види преміксів, амінокислот тощо для досягнення кращих показників конверсії кормів та концентратів для їх виробництва. Якість сировини і готової продукції постійно контролюють у власній акредитованій лабораторії, обладнаній сучасними приладами. Результати дослідів, які там проводять, підтверджують органи держстандартів.

Своїми враженнями від одноденного стажування з нами поділилися студенти-тіні.

Ірина Охват, студентка факультету бізнесу: «В рамках заходу «JOB SHADOW DAYS» я відвідала компанію «Пан Курчак», потрапивши у комерційний відділ, який співпрацює з іноземними компаніями та на внутрішньому ринку, займається експортом зернових і олійних культур та комбікормів. Моїм ментором був Андрій Морозов, який ввів мене в курс справи та розповів про потужності та діяльність ТзОВ «Агротехніка», показав усі процеси, які відбуваються у їхньому відділі. Мені дуже сподобалося! Насправді, я вважала, що все набагато простіше, але коли мені пояснили всі тонкощі формування та виконання замовлень, дотримання контрактів, логістичні операції, як формуються ціни на внутрішніх та зовнішніх ринках, я зрозуміла, що це дійсно відповідальна і ризикована справа, до якої всі працівники відносяться відповідально. В майбутньому планую пройти стажування в компанії і можливо працевлаштуватися. Дякую організаторам за чудову можливість одноденного стажування, яке допомагає студентам знайти себе і свою сферу діяльності, розкрити свій професійний потенціал та поспілкуватися з роботодавцем».

Ілля Ковтонюк, студент факультету бізнесу: «Сьогодні побував на одноденному стажувані на Агрохолдингу «Пан Курчак», а саме – в ТзОВ «Агротехніка». Я проходив стажування в відділу продажу комбікормів і мав можливість дізнатися про особливості виробництва комбікормів, про обов’язки менеджера з продажу та багато іншого. Я навіть не міг подумати, що у нашому місті знаходиться така потужна компанія».

Єлізавета Куц, студентка групи ОПС-11: «Сьогодні була тінню в рамках заходу «JOB SHADOW DAYS» на одному із підприємств АПГ «Пан Курчак» – ТзОВ «Агротехніка». Моїм ментором був заступник головного бухгалтера – Андрій Петрович. Людина, яка має за плечима гору досвіду та дуже любить свою роботу і віддається їй на повну. Він, разом із ще одним заступником головного бухгалтера Тетяною Олександрівною, розповів та показав теоретичні та практичні аспекти роботи бухгалтера. Професіоналізм бухгалтерів даного підприємства вражає та викликає повагу».

Юлія Загоруйко, студентка групи ОА-41: «У рамках заходу «JOB SHADOW DAYS» мені випала прекрасна нагода побувати на Агропромгрупі «Пан Курчак». Зустріч була дуже привітна, розпочали ми зі знайомства з відділами головного офісу. Моє одноденне стажування проходило в бухгалтерії підприємства і моїм ментором була Тетяна Олександрівна, заступник головного бухгалтера по оперативному обліку. Тетяна Олександрівна цікаво та доступно розповіла про роботу кожного бухгалтера і за яку ділянку обліку він відповідає. Загалом стажування мені сподобалося. Дякую організаторам за можливість стажуватися на такому великому підприємстві».

Василь Вeдмeдeнко, студент факультету компютерних наук та інформаційних технологій : «Мені випала можливість пройти стажування в ІТ відділі. У відділі на той час було три людини: 1С програміст, старший системний адміністратор та молодший системний адміністратор, власне, я був його тінню. Протягом одного робочого дня із життя системного адміністратора, я ознайомився зі структурою підприємства з середини, побачив специфіку роботи адміністратора та відчув особливу атмосферу ІТ відділу. Загалом всe цікаво та спокійно, чудовий колeктив ІТ відділу та в цілому підприємства, адже я був лише один дeнь, протe мeнe прийняли так тeпло ніби ми співпрацюємо нe один рік разом. Хочу подякувати колективу підприємства АПГ «Пан курчак» та організаторам заходу «JOB SHADOW DAYS» за цікаві можливості, новий та цінний досвід».

Після завершення робочого дня про Василя Вeдмeдeнка залишив відгук його ментор  молодший системний адміністратор: «Василь розуміє принципи роботи, орієнтується у тeмі систeмного адміністрування. Проте є певні професійні знання, які здобуваються і вдосконалюються лише в результаті практичного досвіду. В цілому все добре».

Кафедра обліку і аудиту Луцького НТУ щиро вдячна Цицику Павлу Миколайовичу, начальнику відділу управління персоналу ТзОВ «Агротехніка» за сприяння в організації заходу «JOB SHADOW DAYS» на підприємствах Агропромислової групи «Пан Курчак».

Далі буде…

Ірина Ткачук,
доцент кафедри обліку і аудиту

Більше фото із зустрічі ментора з тінями на сторінці у Facebook: