«Професійне» свято студентів
на факультеті обліку та фінансів

У вівторок, 17 листопада 2015 року, українських студентів привітали з їх «професійним» днем.

Привітання отримали і студенти факультету обліку та фінансів Луцького НТУ. Так, викладацький колектив підготував експрес-вітання у формі плакату, на якому викладачі лишили теплі слова студентству. Він був розміщений при вході у корпусі на вул. С. Ковалевської, 29 і щирими побажаннями зустрічав усіх, хто поспішав на пари.

Також заступники декана факультету Наталія Корецька та Вікторія Дорош та викладачі Леся Іщук, Мирослава Забедюк, Ірина Ткачук та Наталія Тлучкевич (у корпусах на вул. Львівській, 75) завітали до навчальних аудиторій, щоб особисто привітати студентів та підняти їм настрій у цей святковий день. Вони побажали студентам самореалізації, активної життєвої позиції, здоров’я, щастя та успіхів у всіх починаннях. Крім того, було проведено лотерею «Солодкий сувенір»: кожен студент отримав цукерку, а деякі з них навіть солодощі з сюрпризом – певну кількість балів з дисципліни. Для студентів це було приємною несподіванкою і додало їм чудового настрою.

Фіналом святкування на факультеті стала програма «Наше майбутнє»: студенти І та ІІ курсів написали та запечатали в конверти імпровізовані листи-послання у майбутнє, які вони прочитають після завершення навчання, отримуючи дипломи фахівця.

Святкування Дня студента продовжилося в головному корпусі Луцького НТУ згідно програми, сформованої адміністрацією та студентською радою.

Вітаємо ще раз усіх студентів Луцького НТУ зі святом, бажаємо усім впевненої ходи дорогою знань, завзяття, радості, невичерпної творчої енергії та натхнення! Щастя, злагоди, любові! Відчуття повноти і неповторності життя!

Вікторія Дорош та Наталія Корецька,
заступники декана факультету обліку та фінансів