ПРОФОРІЄНТАЦІЯ В КОВЕЛІ ВІД ЛУЦЬКОГО НТУ

Якщо людина не знає, до якої гавані вона прямує,
для неї жоден вітер не буде попутним.

Сенека

Невідємним компонентом допрофільної підготовки є профорієнтаційна робота. Учні та їхні батьки мають володіти повною інформацією про перспективні потреби ринку праці, систему професійної освіти в районі та області і можливості допрофільної підготовки в школі.

Вибір професії для кожної молодої людини – це вибір свого місця в житті, подальшого шляху навчання і праці

Саме тому в географічному центрі Волині, в Палаці учнівської молоді міста Ковеля 5 грудня 2016 року відбулися тематичні зустрічі школярів району та міста з представниками волинських вищих навчальних закладів. Безпосередню та активну участь у цьому заході взяли представники Луцького НТУ.

З виступів представників вишів першочергово було cказано, що піднімати престиж затребуваних на ринку праці професій важливо у світлі розвитку промисловості України.

Профорієнтація є одним із видів соціальної допомоги  людині в її самовизначенні. Головне її завдання – допомогти школярам у визначенні їх життєвого шляху.

Проводячи роботу з представниками шкіл, ми створюємо умови для виховання у школярів свідомого ставлення до праці, почуття обовязку при виборі професії, любові і поваги до праці і людей праці, дбайливого ставлення до майбутньої роботи.

Олександр Повстяной,
доцент кафедри компютерного проектування