ПРОГУЛЯНКА ПЕРШОКУРСНИКІВ
ІСТОРИЧНИМИ СТЕЖКАМИ ЛУЦЬКА

Знання історії рідного краю збагачує світогляд людини, стає своєрідним містком, що з’єднує покоління минулого та сучасного. З метою сприяння всебічному розвитку особистості та збагачення знань про свій рідний край у жовтні 2016 року студенти-першокурсники технологічного факультету разом із кураторами Інною Боярською та Оксаною Садовою побували на екскурсії у Луцькому замку. Разом з іншими старовинними спорудами замок Любарта входить до складу державного заповідника «Старий Луцьк».

Студенти ознайомилися з історією В’їзної, Владичої та Стирової вежі, сполученими мурами. Відвідали єдиний в Україні музей старовинних дзвонів, музей кераміки, оглянули експозицію старовинних книг та зброї, шляхетський і єпископський житлові будинки, фундаменти і підземелля собору Іоанна Богослова XII ст.

Екскурсія подарувала студентам незабутні та приємні враження, дозволила вдихнути повітря старовини та краще познайомитись з історією Волині.

Інна Боярська,

Оксана Садова,