Провідні технології в сучасному будівництві
та архітектурі

3 березня 2015 року у Луцьку відбувся семінар «Рішення від підлоги до покрівлі», організований представниками міжнародних компаній Kingspan, Llentab, Sika та Geberit, які є світовими лідерами в області проектування та виготовлення сучасних будівельних конструкцій і матеріалів.

Активну участь в ньому взяли викладачі та аспіранти факультету будівництва та дизайну Луцького НТУ, а також всі, для кого становлять професійний інтерес інновації в проектуванні та будівництві.

В рамках заходу присутні мали змогу почути компетентних доповідачів і переглянути відео-презентації продукції та монтажу від компаній-лідерів, технології і продукції яких високо цінуються у світі завдяки своїй інноваційності, екологічності, довговічності.

Компанії Kingspan, Llentab, Sika, Geberit мають торгові представництва в країнах Європи та США і відкривають доступ для більш широкого кола клієнтів у сфері будівельної промисловості та інноваційних рішень.

Учасники семінару протестували сучасні будівельні матеріали та отримали іменні сертифікати.

Викладачі факультету будівництва та дизайну домовилися про продовження співпраці, проведення семінарів та майстер-класів для студентів, аспірантів і викладачів із Євгеном Чередником – організатором семінару і технічним директором Kingspan.

Застосування провідних технологій в сучасному будівництві та архітектурі сприятиме зниженню витрат на будівництво, поліпшенню якості будівельних робіт і охорони навколишнього середовища як на нових, так і на реконструйованих об'єктах.

Ольга Приступа,
заступник декана