Ректор Луцького НТУ проінспектував відновлення зруйнованого корпусу у Любешівському ТК

Ректор Луцького національного технічного університету Петро Савчук здійснив робочу поїздку до Любешівського технічного коледжу Луцького НТУ.

З метою впровадження концепції дуальної освіти за кластерами будівництво, агроінженерія та механічна інженерія на базі Любешівського ТК ректор із колегами проаналізували потенціал та можливості вдосконалення наявної інфраструктури. Петро Савчук висловив вдячність керівництву коледжу за ефективні термомодернізаційні заходи.

Крім того, ректор Луцького НТУ проінспектував стан робіт з відновлення функціонування зруйнованого корпусу. За словами Петра Савчука, слід відмітити ефективність та якість виконаних робіт. Однак, для введення в експлуатацію об'єкту необхідно ще 5-6 млн.грн. Тож, ректор висловлює сподівання на підтримку депутатів, адже коледж справно забезпечує область кваліфікованими кадрами.

Інформаційний відділ Луцького НТУ