РОБОЧА ЗУСТРІЧ-ЕКСКУРСІЯ НА ПРАТ «ВОЛИНЬХОЛДІНГ»

23 жовтня 2015 року за ініціативи в.о. декана технологічного факультету Сергія Савчука була організована робоча зустріч-екскурсія на ПрАТ «Волиньхолдінг» з метою ознайомлення з виробництвом та можливої співпраці кафедр технологічного факультету Луцького НТУ в плані виробничих практик студентів.

Фабрику холодних соусів торгової марки «Торчин» групи «Nestl?», розташовану в селищі Торчин, відвідали представники кафедр ТФ на чолі з проректором Луцького НТУ Олегом Заболотним.

Цікаво-пізнавальну екскурсію виробничими цехами провела начальник відділу управління персоналом, менеджер з персоналу Світлана Пілюк. Було продемонстровано відвідувачам нові автоматичні лінії пакування майонезів марки «Торчин», показано купажні цехи.

По завершенню екскурсії відбувся робочий діалог-нарада про можливу співпрацю між ПрАТ «Волиньхолдінг» та Луцьким НТУ, зокрема ТФ. Було відмічено про доцільність проведення виробничої практики студентами ТФ на такому потужному підприємстві. Також запропоновано співробітництво між колективами в плані забезпечення та реалізації завдань щодо курсових, випускних робіт та дипломних проектів, а також можливе стажування-навчання працівників фабрики у луцькому технічному виші.

Олександр Повстяной,
докторант кафедри