Романтичні танці, стенд-ап та гроші від декана, - як на ФФОЛП обирали Міс та Містера

У Луцькому національному технічному університеті триває естафета боротьби за звання Міс та Містера факультетів. Цього разу свої сили випробували студенти факультету фінансів, обліку, лінгвістики та права.

«Вісім сміливців факультету: чотири чарівні красуні та четверо впевнених у собі юнаків  прийшли показати не лише свою зовнішню привабливість, але й таланти, інтелект, найкращі вміння, аби позмагатися за звання Міс та Містера ФФОЛП», - передусім зазначили ведучі свята Марія Кіпень та Олексій Сич.

Оцінювали здібності і таланти конкурсантів високоповажне журі, до складу якого увійшли: декан ФФОЛП Ігор Андрущак, д.е.н., професор Василь Голян, завідувач кафедри фінансів, банківськоїї справи та страхування Ірина Вахович, заступник голови Студентської ради Луцького НТУ Олена Соловенюк та представник спонсора «Makeup Тетяна Семенишин» Ірина Макарун.

Потому на сцену вийшли чарівні дівчата та мужні хлопці, яким довелося позмагатися за першість. Отож, пара під номером один: енергійний та творчий Максим Шадюк та його супутниця – володарка наймилішої усмішки Вікторія Муляр; пара під номером два: комунікабельний та спортивний Дмитро Філюк і блакитноока красуня Ілона Яцук; пара під номером три: впевнений у собі Олексій Блеянюк та завжди усміхнена й душевна Аріна Міщук; під четвертим номером виступила пара сміливого та цілеспрямованого Владислава Ковальчука та його красуні-супутниці Юлії Петровської.

Традиційно на учасників конкурсу чекали три випробування та фінальний вихід. Отож,  у першому завданні конкурсанти повинні були оригінально і цікаво розповісти про себе у відеопредставленні, а у другому конкурсі продемонструвати свої інтелектуальні здібності, відповідаючи на неочікувані запитання.

Найцікавішим завданням була демонстрація талантів. Учасникам вдалося підкорити глядачів своїми незвичайними здібностями, зокрема стенд-ап виступом, елементами художньої гімнастики, грою на гітарі, виконанням романтичних та запальних танців і навіть авторськими віршами.

Найбільш очікуваний момент настав і для глядачів у залі і для самих учасників конкурсу – фінальний вихід у вечірніх вбраннях. Неймовірно гарні і вишукані юнаки та юнки виконали спільний танець і з нетерпінням очікували вердикту журі.

Перед тим, як оголосити переможців, до слова запросили декана факультету фінансів, обліку, лінгвістики та права Ігоря Андрущака: «Передусім, хочу подякувати конкурсантам, які дали згоду взяти участь у заході, також дякую викладачам, які прийшли їх підтримати. Дякую голові студради факультету за організацію чудового заходу. Дійсно велике свято відбувається сьогодні у нас на факультеті, дуже важко ставити оцінки, адже студенти мають багато прекрасних талантів. Досить складний вибір видався для членів журі, ми вагаємося, хто кращий серед хлопців і серед наших леді. Але надіємося, що сьогодні переможуть найкращі».

Потому зі словами подяки за допомогу та підтримку в організації вечора виступила голова студради ФФОЛП Марія Дудко: «Хочу подякувати учасникам. Ви неймовірно круті і великі молодці, також дякую своїй улюбленій команді студентської ради факультету, адже саме вони допомогли організувати такий крутий захід. Також дякую спонсорам, які підготували подарунки для наших учасників».

Як заведено, перед оголошенням результатів оцінювання, серед конкурсантів обрали Міс та Містера глядацьких симпатій, ними стали Аріна Міщук та Дмитро Філюк. Натомість звання Міс  та Містер елегантність здобули Ілона Яцук і Влад Ковальчук, Міс та Містером інтелект стали Аріна Міщук і Олексій Блеянюк, звання Віце-міс та Віце-містер ФФОЛП вибороли  Вікторія Муляр  та Максим Шадюк. Головний титул та корони переможців дістали Дмитро Філюк і Юлія Петровська. Переможці навіть отримали щедрий подарунок від декана факультету, адже за його словами головним спонсором свята є деканат ФФОЛП, тож Міс та Містер одержали по 500 гривень на каву.

Вітаємо учасників і бажаємо нових перемог!

Ілона Карпюк, інформаційний відділ Луцького НТУ

Більше фото за посиланням: https://www.facebook.com/pg/LutskNationalTechnicalUniversity/photos/?tab=album&album_id=1208828809271167