Перейти до основного вмісту

РОЗІГРАЛИ «КУБОК ЛНТУ» З ФУТЗАЛУ

Два тижні – з 2 по 16 листопада в Спорткомплексі Луцького НТУ тривав «Кубок ЛНТУ» з футзалу. В турнірі взяло участь 9 команд складених із студентів технічного вишу. Команди шляхом жеребкування були поділені на дві групи по 4 і 5 команд відповідно. За підсумками групового етапу півфінальні пари склали «Динамо машина» – «Туристи» та «Насипаторія» – «Спорт».

У першій парі, після першого тайму з рахунком 2:0 перемагали «Туристи» та в другому таймі зусиллями Богдана Лопохи, Сергія Журика та Богдана Наконечного команда «Динамо машина» підтвердили свою назву та «переїхала» «Туристів», кінцевий рахунок 4:2.

Якщо у першій парі команди були рівні за класом, то у другій фаворитом вважалась команда «Насипаторія».

У цій грі відбулися справжні «гойдалки». Першими забили гол фаворити, невдовзі їхні візаві вирівняли положення 1:1, а в другому таймі «Спорт» вийшов вперед: свій другий м’яч забив Віктор Герасимюк. «Насипаторія» зрівняла рахунок 2:2 – гол забив Дмитро Білик. Відтак все вирішувала серія із трьох 6-метровихударів. Голкіпер «спорту» Михайло Бадзюк повторив подвиг Олександра Шовковського у 2006 році і не пропустив жодного удару у свої ворота. Партнери не підвели свого голкіпера забивши два голи у ворота суперників.

У фіналі зійшлися «Динамо машина» та «Спорт», де увімкнувши підвищену передачу «Динамо машина» знову «переїхала» своїх суперників. І нехай не вводить в оману рахунок 4:0. Команда «Спорт» мала безліч  моментів, але голкіпер динамівців Максим Мєдвєдєв наче перетворився на лева і відбивав м’ячі всіма частинами свого тіла, залишивши сухими свої ворота. Отож, володар «Кубка ЛНТУ 2016» – «Динамо машина».

Кращими в номінаціях стали: Михайло Бадзюк (команда «Спорт») – кращий воротар, Богдан Наконечнй (команда «Динамо машина») – кращий бомбардир 12 м’ячів, Юрій Потоцький (команда «Туристи») – кращий гравець.

З м’ячем Дмитро Бортнюк ПНК-31.

Сильний удар по воротах від Комара Юрія АВ-22.

Чудовий дриблінг демонструє Іван Корчук МО-12.

Момент фінального матчу. В боротьбі за м’яч Роман Поронюк ОЛП-51
та Богдан Лопоха ЕЕ-31.

Кращий бомбардир – Богдан Наконечний Мс-22 (справа)
команда «Динамо машина».

Кращий воротар – Михайло Бадзюк ПМ-11 (cправа) команда «Спорт»

Кращий гравець – Юрій Потоцький ТР-31 (cправа) команда «Туристи».

Переможець команда «Динамо машина»
Зліва направо: Анатолій Хомич – викладач фізвиховання головний суддя, Богдан Наконечний Мс-22, Василь Котюх ЕЕ-31, Максим Мєдвєдєв КСМ-41, Сергій Журик ІМ-51.
Нижній ряд: Богдан Лопоха ЕЕ-31, Андрій Солдатов БДН-41.