РОЗПОЧАВСЯ ТРЕТІЙ ЕТАП ЗАХОДУ
«JOB SHADOW DAYS»

Нагадуємо, що у жовтні 2016 року вперше на Волині стартував захід «JOB SHADOW DAYS», основною метою якого є допомога молоді у працевлаштуванні – знайти роботу своєї мрії, а підприємству – підібрати компетентного фахівця. Перший та другий етапи даного заходу пройшли успішно. Для студентів-тіней було організовано тренінг по комунікативних навичках, а з менторами під час проведення бізнес-форуму обговорили сучасний погляд на компетентності молодих фахівців.

Отож, третій етап «JOB SHADOW DAYS» розпочався з 15 листопада 2016 року! Він включає в себе одноденні стажування на підприємстві. Перші студенти-тіні зустрілись зі своїми менторами-наставниками.

Як це було ми дізнавались від самих учасників заходу.

Ментор – Андрій Ковальчук, головний бухгалтер нічного клубу «Голівуд» зазначає: «Провівши день з «тінями-бухгалтерами», я позитивно відзначив їхню наполегливість та цікавість до роботи, а саме до сфери обслуговування: починаючи від системи отримання замовлення на новій автомийці і до закінчення дня під час проведення інвентаризації харчових і алкогольних продуктів в нічному клубі. Свою зацікавленість студенти проявили і підчас внесення в програму бухгалтерського обліку операцій по руху реалізованих товарів з касового апарату. При цьому студенти продемонстрували як теоретичні знання, так і практичні навички по використанню програми 1С: Бухгалтерія, та хороші знання підприємницької діяльності в цілому».

Тінь  Богдан Гаврилюк, студент групи ОПС-11: «У мене дещо змінилась думка щодо обраної мною професії. Я цілий день спостерігав за роботою головного бухгалтера та за проведенням інвентаризації, працював з програмою 1С:Бухгалтерія, намагався перейняти якомога більшу частину практичного досвіду бухгалтера. Побачивши, як інформація, яка викладається нам на парах, застосовується в робочому процесі. Я зрозумів, що робота бухгалтера не є чимось складним, а є цікавою! Навіть після короткого стажування можна на достатньому рівні виконувати обов’язки, які передбачені цією професією. Я дякую організаторам за можливість взяти участь у такому заході! Дякую також нашому ментору за підтримку, за наставництво та гарний настрій продовж усього дня!».

Тінь – Віра Юзефович, студентка групи ОА-41: «Я мала можливість однією з перших взяти участь у заході «JOB SHADOW DAYS». Було цікаво спостерігати за практичною стороною професії бухгалтера. Під час одноденного стажування спостерігала за внесенням виручки на рахунок, вносила дані в програму 1С:Бухгалтерія. Мені розповіли загальну інформацію про заклад, а також надали мені можливість спостерігати за процесом проведення інвентаризації. Дякую ментору та організаторам заходу за те, що цікаво та з користю провела цей день».

Ментор – Сергій Мороз, директор ТОВ «Альфа Експо»: «Цілком підтримую ідею такого заходу. Одноденне стажування є тим кроком, який започатковує первинне уявлення студента про практичні аспекти його майбутньої професії».

Тінь – Валентин Дубовський, студент групи ОПм-51: «Сьогодні я був «тінню» директора ТОВ «Альфа Експо». Після знайомства з ментором, я заповнив анкету, пройшов дуже цікавий тест на логіку, також за день довелося розв’язувати задачі аналогічні до тих, які виникають на підприємстві. Після додаткових питань, так званого «допиту» мені була запропонована посада економіста. День пройшов чудово і з користю!».

Враження у тіней виключно позитивні, вони з головою поринули в робочу атмосферу, набули практичного досвіду, а також відкрили для себе щось нове у обраній професії.

Далі буде ...

Ірина Бабіч,

Катерина Нагірська,

доценти кафедри обліку і аудиту