СЕРЕД НАЙКРАЩИХ ЗНАВЦІВ
«БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ» В УКРАЇНІ
СТУДЕНТИ ЛУЦЬКОГО НТУ

26-28 квітня на базі Львівського державного університету безпеки життєдіяльності відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з професійно-орієнтованої дисципліни «Безпека життєдіяльності» серед студентів вищих навчальних закладів. Цьогорічна олімпіада тривала три дні поспіль, адже свої знання й уміння приїхали продемонструвати 107 студентів і курсантів із 49 вишів, що діють у 17 областях України та місті Києві.

Студенти нашого університету традиційно беруть участь у проведенні ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Безпека життєдіяльності». Не став виключенням і цей рік. Альона Барановська, Ольга Вовчак та Іван Кньовець, що навчаються за напрямом «Охорона праці» разом із доцентом кафедри туризму та цивільної безпеки Валентиною Федорчук-Мороз, яку запросили як члена журі олімпіади, вирушили до Львова.

Після урочистого відкриття, на якому естафету та символічний ключ львів’янам передав Рівненський національний університет водного господарства та природокористування, студенти змагалися у теоретичному турі: давали відповіді на тести, розв’язували задачі та кросворд. За підсумками І туру змагань студенти з Луцького НТУ показали високий рівень знань у групі серед класичних технічних університетів.

Практичний тур проводився з надання першої долікарської допомоги. Тут вміння й навички конкурсантів перевіряли медики – справжні фахівці своєї справи. Хвилювалися всі – і конкурсанти, і викладачі.

Інтрига тривала аж до церемонії закриття і нагородження переможців, як відбулася в урочистій обстановці і була хвилюючою.

У святково прибраній актовій залі було досить велелюдно. Багато людей у формі, курсантів та офіцерів, представників управління ДСНС, спілки підприємців та роботодавців, управління Держпраці у Львівській області. Заступник голови журі олімпіади Олег Третьяков нагородив дипломантів ІІІ ступеня. Старший науковий співробітник відділу модернізації вищої освіти Інституту модернізації змісту освіти Олена Дашковська вручила переможцям дипломи ІІ ступеня. Перший проректор Львівського державного університету безпеки життєдіяльності Мирослав Коваль нагородив найкращих знавців дисципліни дипломами І ступеня, серед яких – наша Альона Барановська!

Колектив кафедри туризму та цивільної безпеки та я особисто щиро вдячні нашим студентам за якісну підготовку і високий рівень знань, які вони продемонстрували. Сподіваємось, що бойовий запал, жагу до перемог і нових вражень Альона, Ольга та Іван збережуть ще надовго. Зичимо вам подальших успіхів та всього найкращого!

Валентина Федорчук-Мороз,
доцент кафедри туризму та цивільної безпеки