Шановні студенти!!!Розпочато набір  на стипендійну програму ім. Стефана Банаха в Польщі!!!Поспішайте!!!

Стипендіальна програма  С. Банаха - спільна ініціатива Міністерства закордонних справ та Національного агентства академічних обмінів, що реалізується в рамках польської допомоги у сфері розвитку. З 2013 року польський уряд пропонує іноземним студентам стипендію, названу на честь цього видатного польського вченого.

Програма дозволяє:
- пройти навчання на магістратурі зі стипендією (в галузі інженерних і технічних наук, аграрних наук і природничих наук),
- звільнення від плати за навчання в державних університетах,
- завершити місячний мовний адаптивний курс або річний підготовчий курс.
       Кандидати самостійно вибирають університет і напрямок навчання, в якому вони хочуть навчатися з освітньої пропозиції польських державних вищих навчальних закладів. Витрати на курси та стипендії протягом курсу також будуть покриватися Національною агентства академічних обмінів Республіки Польща в рамках бюджету стипендіальних програм. Мовою навчання в рамках Програми є польська мова. Навчальні заклади приймають остаточні рішення щодо прийняття кандидатів на навчання.
       Прийом документів до 30 квітня 2019 року.
Деталі за посиланням:

Відділ міжнародних зв'язків Луцького НТУ