Щорічний фестиваль фахової майстерності «Комерцфест»

2 грудня 2016 р. на базі Коледжу технологій, бізнесу та права проходив щорічний фестиваль фахової майстерності «Комерцфест». Для роботи в журі було запрошено викладачів кафедри ТЕМС Луцького НТУ: к.т.н. доц. Шегинського О.В., к.е.н., доц. Речун О.Ю., к.т.н., доц. Ткачук В.В.

У конкурсах змагалися 6 команд із коледжів м. Луцька, м. Черкаси, м. Чернівці та м. Хмельницького. Студенти продемонстрували високий рівень теоретичних знань з товарознавства, артистичність, креативність і відмінне почуття гумору. Організатори підготували складні та цікаві товарознавчі завдання, членам журі було приємно оцінювати гідний рівень знань учасників. Оскільки студенти коледжу – це і наші майбутні студенти, то тішитися їхніми успіхами було особливо приємно!

Надія Хвищун,
декан факультету бізнесу