Шедеври театральної класики
 для колективу Луцького НТУ

Нещодавно студенти та працівники Луцького НТУ переглянули виставу «Ханума» у Волинському академічному обласному музично-драматичному театрі ім. Т.Г. Шевченка. Весела музична комедія підняла настрій глядачів, а хитромудрі витівки свахи-хануми у виконанні провідної актриси Олени Ластівки були родзинкою вистави.

Вистава мала неабиякий успіх у Луцького глядача, а колективне відвідування театру ще раз підтвердило, що подібні заходи необхідні для духовного збагачення студентської молоді.

По закінченні вистави акторам театру від ректора Луцького НТУ Петра Савчука була вручена квіткова композиція, а проректор з науково-педагогічної роботи Валентин Талах та інспектор з виховної роботи Олександр Бондар вручили почесні грамоти та подарунки директору театру Анатолію Гливі та провідним акторам Олені Ластівці та Дмитру Мельничуку за вагомий внесок у розвиток української національної культури, сприяння та підтримку студентської молоді університету.

Постановку п’єси Авксентія Цагареллі здійснив київський режисер Микола Яремків.

Алла Оленіч,
художній керівник