Перейти до основного вмісту

В ЛНТУ триває інформаційний марафон, під час якого за сім днів ми розкажемо про сім факультетів нашого університету!

Головні спікери – декани факультетів, які готові розповісти про спеціальності та освітні програми, переваги навчання в ЛНТУ та увесь спектр «крутості» бути політехівцем.

З вірою у ЗСУ обирай ЛНТУ!
 

Факультет #6 ФАТЕ та його декан Руслан Васильович Кірчук!

ФАТЕ

-Що таке ФАТЕ? Яка його місія?

-Факультет агарних технологій та екології є осередком формування кваліфікованих фахівців у галузі аграрних, технічних  та природничих наук. Сучасний агросектор – високотехнологічна сфера, яка потребує знань, навиків та вмілого природокористування.

Місія факультету сформована ще Т.Г.Шевченком: «О, агрономи-філантропи! Вигадайте ви, замість серпа, яку-небудь іншу машину! Ви цим зробите величезну послугу приреченому на тяжку працю людству». Століття минають, а задачі і потреби все ті ж ...

-Які спеціальності та освітні програми пропонує факультет?

-Освітні програми, які представлені на факультеті:

ОП 101 Екологія (бакалавр + магістр);

ОП 201 Агрономія (бакалавр);

ОП 205 Лісове господарство (бакалавр + магістр);

ОП 208 Агроінженерія (бакалавр + магістр);

ОП 133 Галузеве машинобудування (доктор філософії).

-Чим унікальний ФАТЕ, які його сильні сторони?

-Агробізнес в Україні – це одна з найбільш перспективних галузей господарювання, що стрімко розвивається. Потреба у спеціалістах галузі – величезна!!!

Сильними сторонами є те, що до складу факультету входять кафедри зі знаною історією та вагомими науковими здобутками. Призові місця здобувачів освіти у наукових заходах, навчання не лише в аудиторіях, а й на сучасних базах партнерів  - те що нас виокремлює серед інших.

-Колектив факультету: познайомте із тими супергероями, які створюють зі студентів справжніх фахівців?

-Беззаперечно, що належна матеріальна база, яскраве освітнє середовище є важливими елементами  провадження освітнього процесу. Але основа університету – людські ресурси. На факультеті працює 28 НПП з яких 3 доктори наук, 4 професори, 24 доценти. Це професіонали своє справи, це люди які люблять свою Україну, свою землю.

-Які перспективи факультет відкриває перед випускниками?

-А ви чули про заробітні плати кваліфікованих працівників в успішних агрохолдингах регіону? Для прикладу, один з наших випускників отримує 5 млн грн в рік.  Чи варто ще говорити про перспективи…

-Бути ФАТЕвцем – це круто! Чому?

-Успіх, кар’єра, благополуччя – це те, до чого прагне кожен здобувач освіти факультету аграрних технологій та екології Луцького національного технічного університету. Однак,  не варто забувати і про соціальну складова розвитку молоді, що полягає у пропагуванні традиційних національних цінностей щодо агросфери і природокористування, та зайнятості у ній.

ФАТЕ – це любов до рідної землі, до традицій.

Контакти:

+38(0332)74-61-08

https://lntu.edu.ua/uk/struktura/fakulteti/fakultet-agrarnih-tehnologiy-ta-ekologiyi

 https://www.facebook.com/groups/733779723988762

https://www.instagram.com/fate_lntu/

E-mail: agro@lntu.edu.ua

Подробиці вступу: 096-543-89-89 (відповідальний секретар приймальної комісії)