24.11.2023 р. у Луцькому національному технічному університеті розпочала роботу Школа бізнесу. Нині слухачі мали можливість опрацювати перші модулі занять - представлення ідей для розвитку власної справи, реєстрація власної справи та її маркетинговий супровід.

Школа бізнесу Школа бізнесу Школа бізнесу

Цьогорічний, другий сезон Школи бізнесу відбувається в рамках реалізації міжнародного проекту «Прискорення інноваційної діяльності та підприємницької майстерності у закладах вищої освіти» (Accelerating Innovation and Entrepreneurial Excellence in Higher Education Institutes (Accent Project)).

Понад 70 учасників, які представляють різноманітні спеціальності нашого університету та технічний фаховий коледж ЛНТУ, зголосилися стати слухачами школи.

Школа бізнесу Школа бізнесу Школа бізнесу Школа бізнесу Школа бізнесу

Напередодні слухачі школи та усі охочі мали можливість обговорити особливості та роль постачання й закупівель у бізнесовій діяльності компаній із запрошеним лектором Д.П'ятигорцем.