В унікальній зустрічі сьогодні взяли участь студенти ЛНТУ, адже мали нагоду відвідати лекцію директора Дирекції закупівель та Управління активами Групи компаній WOG Дениса П’ятигорця.

Школа бізнесу Школа бізнесу

Захід відбувся в межах діяльності Школи бізнесу ЛНТУ, в рамках проєкту «Accent Project Прискорення інноваційної діяльності та підприємницької майстерності у закладах вищої освіти», що фінансується органом європейського союзу Європейський інститут інновацій та технологій: розбудова інноваційного потенціалу для вищої освіти. Слухачами стали студенти різних курсів та освітніх програм, а також їхні наукові наставники.

Привітала поважного гостя у стінах університету та звернулася до здобувачів освіти ректор ЛНТУ Ірина Вахович:

«В нас сьогодні в гостях дуже потужна особистість, людина з багатою життєвою історією. Це людина, яка управляє активами, закупівлями з акцентом на нафтовий продукт. Сьогодні маємо чудове продовження співпраці у вигляді лекції. Денис П’ятигорець поділиться  своїм досвідом щодо закупівельного ринку, розповість, на чому варто робити основний акцент у роботі. Тому бажаю вам отримати величезний багаж знань і зробити цей день максимально корисним для себе».

Школа бізнесу Школа бізнесу Школа бізнесу

Разом з тим, декан факультету бізнесу і права Любов Ковальська закликала молодь до жвавої дискусії із запрошеним лектором та отримати якомога більше корисних знань, практичних порад та професійних компетентностей. Власне для того, аби розвивати нові бізнес-навички та вміння Школа бізнесу й реалізовує цікаві зустрічі та інноваційні проекти для студентів ЛНТУ.

Школа бізнесу Школа бізнесу Школа бізнесу

Основна тема лекції запрошеного спікера: «Управління закупівлями та ланцюгами поставок». Тож Денис П’ятигорець розповів молоді про ключові аспекти логістики у діяльності компаній, зокрема про три основні блоки її реалізації: процес закупівлі; ланцюг поставок та управління закупівлями.

Школа бізнесу Школа бізнесу Школа бізнесу

Було зазначено, що під час закупівель важливо дотримуватись правил «5 right»: правильна кількість, правильна якість, правильний час, правильне місце, правильна ціна. Також були наведені конкретні приклади компаній щодо організації ланцюга поставок із розглядом його елементів. Під час зустрічі було наголошено на важливості процесу управління закупівлями, де слід враховувати такі аспекти як чітка затверджена структура компанії та департамент закупівель, ефективно розподілити ролі в рамках структури, вміло управляти відносинами з колегами всередині компанії та з постачальниками.