СЛУШНІ НАСТАНОВИ СТУДЕНТАМ ВІД ФАХІВЦЯ

У п’ятницю, 20 листопада 2015 року для студентів третього курсу, що навчаються за напрямом підготовки «Комп’ютерні науки» у межах вивчення дисципліни «Основи менеджменту та підприємництва» було проведено лекцію на тему «Прикладні аспекти управління персоналом» із запрошенням гостьового лектора.

Спеціаліст з багаторічним досвідом Валентина Терех, директор з персоналу ТОВ «Клеверсторс» (мережа експрес-маркетів «Сім-23»)  розповіла студентам про прикладні аспекти в управлінні персоналом. Лектор наголосила, що студенти отримують багато необхідно інформації на заняттях та з інших джерел. Проте, цінність цих отриманих знань полягає не у їх наявності, а у вдалому їх застосуванні. Зокрема, пані Валентина звернула увагу на значимість освіти в сучасному світі, розповіла, як правильно оформити резюме та представити себе на співбесіді з роботодавцем. Окремо акцент був зроблений на важливості уже досягнутих результатів роботи, а також на наявності позитивних особистісних якостей претендента на ту чи іншу посаду. При цьому студенти активно долучались до дискусії, задавали питання, одне з яких – як бути успішним сьогодні у житті?

Після завершення заняття студенти поділились враженнями, відзначаючи новизну почутої інформації та необхідність таких зустрічей.

Олена Потьомкіна,
доцент кафедри банківської справи