Соціальна відповідальність студентів магістратури економічних спеціальностей до Дня Святого Миколая

19 грудня 2019 року з нагоди Дня Святого Миколая студенти магістратури економічних спеціальностей нашого університету разом з викладачем, завідувачем кафедри економіки Шубалим О.М., відвідали громадську організацію «Повір у себе».  Захід із благодійною метою відбувся в рамках реалізації практичної складової дисципліни «Соціальна відповідальність».

Дана організація – це об’єднання людей, які є батьками понад 50 діток з обмеженими можливостями, а точніше – аутизмом.

Не дивлячись на труднощі, з якими батькам доводиться щоденно зустрічатися, ГО «Повір у себе» на чолі з Гачуковою Інною Олегівною постіно робить усе можливе, щоб «особливі» дітки мали змогу соціалізуватися і сприймалися іншими, а також стали повноцінними особистостями.

Прикладом цього був захід, присвячений Дню Святого Миколая, створений для діток самими ж батьками. Щоб допомогти діткам надалі розвиватися ми також вирішили доєднатися до привітань та подарувати їм різноманітні розвиваючі ігри.

Ми мали смогу на власні очі побачити щирі емоції та радість у очах цих діток, що в черговий раз доводить, що вони такі ж, як кожен з нас, і заслуговують бути щасливими та здоровими!

Студент групи ЕКм-11

Гнатюк Володимир