STAY SPORTY: фізкультурний день в ЛНТУ

Кафедра фізичної культури, спорту та здоров’я ЛНТУ гучно та рухливо відзначила свій професійний день. Від самого ранку на корпусі Б людно – фізкультурники ЛНТУ влаштували флешмоб та нагородження за досягнення у сфері спорту.

Так, привітала присутніх зі святом та розпочала захід декан факультету цифрових та освітніх технологій Галина Герасимчук. Потому, взяв слово завідувач кафедри фізичної культури, спорту та здоров’я Володимир Ковальчук. Він відзначив, що колектив кафедри активно бере участь у пропагуванні здорового способу життя, у вихованні здорової нації, а студенти ЛНТУ впевнено показують найкращі результати у різних видах спорту.

Далі він передав слово проректору з НПР Оксані Ляшенко, яка від імені усієї адміністрації вручила подяки працівникам кафедри та нагороди за спортивні досягнення студентам ЛНТУ.

Активним фізкультурним завершенням став динамічний флешмоб від чемпіонки світу з французького боксу Анастасії Коновальчук!

Дякуємо усім за участь та бажаємо завжди бути у тренді спорту і здоров’я!

Олена Третяк, відділ іміджу та промоції

Більше фото тут: