Стажування в міністерстві та навчання за кордоном: як студенти ЛНТУ долають карєрні кордони

Коли після Української академії лідерства другокурснику кафедри менеджменту ЛНТУ Максиму Шуляці запропонували стажування в Міністерстві Цифрової Трансформації, то вибір «їхати» чи «не їхати» практично не стояв, бо такі можливості випадають, якщо не раз у житті, то точно не часто, і впускати її було б не розумно.

Перші враження про стажування від Макса: «Значна частина роботи проходить за екраном ноутбука, але я працюю у проекті «Дія. Цифрова Освіта», і тут весь час з’являються нові завдання, які часто треба вирішувати тут і зараз, презентації, брифінги, зустрічі – однозначно не дають занудьгувати.

Крім того, не обов‘язково щодня сидіти в офісі, нормально також працювати в кав‘ярні чи навіть в парку.

Нахіба ж воно мені треба? Я прямо зараз покращу навики із ведення переговорів, управління командою, нетворкінгу, антикризового менеджменту, англійської і загалом, це цікаво бачити «внутрішню кухню». А ще, це прикольно приходити на роботу в Кабмін».

Водночас, Максим Шуляка уже днями вилітає у Литву за програмою «Еразмус», де проходитиме навчання і стажування аж пів року. Тож чекаємо нашого талановитого студента із новими враженнями і уже скоро напишемо про те, як воно - навчатися за кордоном!

Відділ іміджу і промоції ЛНТУ