СТУДЕНТ МАШИНОБУДІВНОГО ФАКУЛЬТЕТУ – СЕРЕД ПРИЗЕРІВ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ НАУКОВИХ РОБІТ

26-28 квітня 2017 року в Київському національному технічному університеті технологій та дизайну відбулася ХVІ Всеукраїнська наукова конференція молодих учених та студентів «Наукові розробки молоді на сучасному етапі». Співорганізатори конференції – Міністерство освіти і науки України, Київський національний університет технологій та дизайну, Українська асоціація підприємств легкої промисловості.

На пленарному засіданні конференції серед багатьох цікавих і змістовних доповідей була заслухана і відмічена як одна з кращих доповідь студента машинобудівного факультету Луцького НТУ Мар’яна Христина, який навчається за освітнім ступенем магістра спеціальності «Галузеве машинобудування» (науковий керівник д.т.н., проф. Налобіна Олена Олександрівна).

У рамках роботи конференції підведені підсумки Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямом «Легка промисловість», що проводився на базі КНУТД. Загалом у конкурсі брали участь 45 студентських наукових робіт з 11 вищих навчальних закладів України (м. Київ, м. Херсон, м. Луцьк, м. Харків, м. Хмельницький, м. Львів, м. Старобельск). Авторитетне журі, до складу якого також входили представники провідних підприємств легкої промисловості, відмітило високий рівень виконання досліджень, актуальність вибору тем та їх практичне спрямування.

За результатами конкурсу та захисту наукових робіт одним з переможців став вищезгаданий конкурсант з нашого університету Христин Мар’ян Васильович, який гідно представив наш університет, показав високий рівень знань, хорошу презентацію дав обґрунтовані відповіді на запитання.

Колектив кафедри машин легкої промисловості вітає переможців, висловлює подяку науковому керівнику і бажає їм подальших творчих здобутків і наукових звершень!!!

Колектив кафедри машин легкої промисловості