Студентам Луцького НТУ презентували Чемпіонат із вирішення бізнес-кейсів SMART CHALLENGE

4 жовтня у Луцькому національному технічному університеті відбулася презентація Чемпіонату з вирішення бізнес-кейсів Smart Challenge.

Організатори бізнес-чемпіонату – компанії Smart People, "Дмитрук", Modern-Expo Group,"Гранд Персона", Verallia Ukraine та Nestle (Торчин).

Мета проведення Smart Challenge серед студентів волинських ВНЗ – надати шанс молодим людям проявити власні управлінські таланти та отримати можливість стажування, проходження практики та навіть працевлаштування у командах компаній-організаторів.

Під час заходу представники волинського бізнесу розповіли студентам про свої компанії та запросили взяти участь у змаганнях.

Керівник відділу маркетингу компанії "Дмитрук" компанії та команду, яка працює на підприємстві.

розповів про історію створення, місію

"Нам потрібні люди, які комплексно зможуть управляти проектами. Ми запрошуємо вас розв'язати бізнес-кейс від нашої компанії, бо хочемо побачити, як ви думаєте та аналізуєте. Не бійтеся помилятися, адже ми всі колись були дилетантами! Із вашою допомогою ми плануємо увійти до трійки лідерів у своїй ніші на ринку України!" – надихнув студентів маркетинг-директор компанії “Дмитрук” на участь у змаганні. Тарас, до слова, є випускником Луцький НТУ.

Заступник HR-директора компанії "Модерн-Експо" Тетяна Шепітько звернула увагу на те, що історія компанії розпочалася з мрії продавати торгове обладнання усій Україні.

"Ми запрошуємо до себе студентів технічних, економічних спеціальностей, маркетингового спрямування. Звертаємо вашу увагу, що оскільки компанія міжнародна, то потрібно володіти іноземними мовами. Такими як англійська, французька, німецька, польська, іспанська. Звісно, корисно мати навички роботи з програмними продуктами, а також компанія цінує вміння читати технічне креслення", – наголосила Тетяна Шепітько.

Представник компанії "ГРАНД ПЕРСОНА" Надія Арват розповіла про історію та місію підприємства, різні сфери діяльності мережі.

Проведення таких заходів для студентів, для молоді це також зміни… зміни в нашому порядку життя. Ми звикли до того що студенти мають самі шукати, чим займатись далі по життю. Сьогодні компанії, розповідають про себе, для того, щоб молодь розуміла, які є можливості та використовувала їх. Для компанії “ГРАНД ПЕРСОНА” участь у Smart Challenge - це можливість знайти своїх нових колег, і немає значення, яка у них спеціальність, - головне бажання, бажання навчатись, розвиватись, ініціювати та просто любити те, чим ти хочеш займатись. Для нас це надання молоді прикладу того, що в житті можливо все, головне бажання.- зазначила студентам Надія Арват.

Нагадаємо, що фінальне змагання чемпіонату із вирішення бізнес-кексів Smart Challenge відбудеться у Луцьку 29 жовтня.

Для участі в змаганні потрібно зареєструватися до 21 жовтня. Реєструватися студенти можуть і як індивідуальний учасник, і всією командою по 3-4 учасники. Стежити за новинами проекту Smart Challenge ви можете у Facebook.