Студентам Луцького НТУ вручили сертифікати про успішне навчання в онлайн-системі «Облік SaaS»

Вісімнадцятьом студентам-першокурсникам кафедри обліку і аудиту Луцького національного технічного університету вручили сертифікати про проходження навчального курсу в онлайн-системі «Облік SaaS». Відповідний курс для молоді провели за сприяння ТзОВ «Інститут прикладних систем і технологій». Документ слугуватиме офіційним підтвердженням для майбутніх роботодавців, що студенти насправді є користувачами сучасної електронної системи.

Передусім привітала своїх вихованців доцент кафедри обліку і аудиту Луцького НТУ Наталія Голячук: «Сьогодні остання пара і для вас вона приємна. Власники компанії, яка дає нам програмне забезпечення за результатами вашої роботи видали вам сертифікати. Всі, хто успішно виконали завдання, отримали сертифікат користувача програми SaaS Це офіційний документ, який ви можете надати роботодавцю, в підтвердження того, що ви є користувачами сучасної програми».

Своєю чергою, привітав студентів ректор Луцького НТУ Петро Савчук, який вручив сертифікати майбутнім обліковцям та бухгалтерам і побажав їм подальших успіхів.

«Приємна місія мені дісталася. Ви дійсно хороший успішний курс. Крім того, ми в бібліотеці плануємо створити сертифікаційний центр з професійної освіти, аби студенти могли впевнитися чи правильно обрали свій шлях і навчаються саме на тій спеціальності, яку б хотіли освоювати. Бо зазвичай 60% людей йдуть на робоче місце, де потім страждають все життя. У центрі ми встановимо сучасне комп’ютерне забезпечення, яке функціонуватиме постійно і ми будемо втілювати в життя наш проект. Ваша спеціальність дійсно крута, бо обліковці і бухгалтери постійно затребувані на ринку праці. Ви насправді молодці, тому бажаю вам подальших успіхів».

Потому ректор Луцького НТУ розповів студентам про можливість участі у різноманітних проектах та програмах ЗВО, можливість самостійно обирати навчальні дисципліни, стажуватися у закордонних закладах освіти, зокрема за спеціальністю обліку й аудиту.

Варто зазначити, у грудні 2016 року був підписаний Договір про співпрацю між ТзОВ «Інститут прикладних систем і технологій» і Луцьким НТУ. Метою договору є сприяння підвищенню рівня науково-методичного забезпечення навчального процесу з дисципліни «Інформаційні системи і технології в обліку і оподаткуванні» шляхом використання комп’ютерної програми «Облік SaaS».

Прикладна програма Облік SaaS (Software as a Service - англ. програмне забезпечення як послуга) - це сервіс, що надається через Інтернет і призначений для автоматизації бухгалтерського, податкового, операційного обліку та управління бізнесом великих, середніх і малих підприємств.

Для виконання лабораторних робіт розроблена комплексна задача, яка передбачає створення віртуального підприємства, заповнення необхідних довідників, введення початкових залишків по рахунках бухгалтерського обліку. Далі студентам пропонується здійснити певні операції, які моделюють практичну роботу бухгалтера та оформляються відповідними бухгалтерськими документами. В процесі роботи студенти вивчають порядок документування  руху товарно-матеріальних цінностей, основних засобів, грошових коштів, нарахування заробітної плати тощо.  Таким чином, на лабораторних заняттях студенти вивчають послідовність розв’язання задач всіх розділів бухгалтерського обліку в хмарній програмі «Облік SaaS».

Тож, впродовж семестру студенти мали змогу виконувати лабораторні роботи в безкоштовній хмарній обліковій системі  «Облік SaaS», за що нині отримали сертифікати про успішне завершення навчання у системі і є її користувачами базового рівня.

Висловлюємо щиру подяку ТзОВ «Інститут прикладних систем і технологій» за надану можливість працювати в реальному часі в бухгалтерській програмі «Облік SaaS» з використанням хмарних технологій. Сподіваємось на подальшу спільну працю.

Ілона Карпюк, інформаційний відділ Луцького НТУ

Фото – Олександра Містюк

Більше фото за посиланням: