СТУДЕНТКА ФАКУЛЬТЕТУ БІЗНЕСУ –
СЕРЕД ПЕРЕМОЖЦІВ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ
З ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ

27-28 квітня 2017 року в Національному технічному університеті «Харківський політехнічний інститут» відбулася Всеукраїнська студентська олімпіада зі спеціальності «Інтелектуальна власність», в якій взяли участь близько сотні студентів з різних навчальних закладів України. Молодь прибула з Полтави, Харкова, Дніпропетровська, Маріуполя, Львова, Луцька.

Луцький НТУ представляла студентка факультету бізнесу Вікторія Швирид. Дівчина навчається в магістратурі за спеціальністю «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність». До Луцька учасниця повернулася з перемогою – дипломом ІІ ступеня.

Олімпіада відбулася в два етапи: до обідньої перерви студенти виконували письмове завдання, після обіду – тестування. Наступного дня учасники олімпіади взяли участь в семінарі на тему «Актуальні питання інтелектуальної власності в Україні» та особисто поспілкувалися з доктором економічних наук, професором, академіком Академії економічних наук України Петром Григоровичем Перервою.

«Організатори провели нам цікаву екскурсію навчальним містечком НТУ «ХПІ» та містом Харків. Приємно було отримати разом з відзнакою про перемогу також і актуальні видання, присвячені питанням комерціалізації технологій. Щиро дякую викладачам, керівництву факультету та університету за знання, безцінний досвід і можливість поспілкуватися зі студентами з різних вищих навчальних закладів України», – ділиться враженнями від перебування у Харкові Вікторія.

Колектив кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності щиро вітає Вікторію Швирид із заслуженою перемогою та бажає бути наполегливою і сміливою у своїх починаннях!

Кафедра підприємництва,
торгівлі та біржової діяльності