Студентка ЛНТУ – фіналістка Міжнародного конкурсу з бухгалтерського обліку  та оподаткування

Студентка Луцького НТУ Галина Проць та її науковий керівник доцент кафедри обліку і аудиту Ольга Гаврилюк стали фіналістами Міжнародного студентського професійного творчого конкурсу з бухгалтерського обліку, оподаткування, аналізу та аудиту.

Це змагання студентів у формі презентації та захисту конкурсних робіт англійською мовою.

Варто зазначити, що засновниками Конкурсу є Uniwersytet Marii Curie-Sk?odowskiej w Lublinie, Artifex University of Bucharest, НУ «Львівська політехніка та Одеський національний політехнічний університет.

Відповідними сертифікатами фіналістів урочисто відзначила ректор ЛНТУ Ірина Вахович, побажавши натхнення на нові здобутки і примноження успішних проектів.

Відділ іміджу та промоції ЛНТУ