Студентка Луцького НТУ навчалася «культурному менеджменту»

Днями магістр менеджменту Луцького національного технічного університету Марія Таранко пройшла 5-денний курс навчання Школа культурного менеджменту. Захід відбувався у Львові та проводився для представників аудіовізуального мистецтва "КАДРИ управління".

За словами Марії Таранко, Школа культурного менеджменту це майданчик взаємного навчання, корисного обміну досвідом і формування спільних ідей та проектів.

Проект реалізовується Центром соціальних інновацій у співпраці з Інститутом стратегії культури.

Відтак, протягом п’яти днів учасники освітнього курсу брали участь у тренінгах, майстер-класах з основ проектного менеджменту, навчалися техніці написання заявок, фандрейзингу та пошуку шляхів залучення ресурсів, а також інструментів налагодження командної роботи та комунікації.

«За результами проходження курсу я отримала сертифікат та знання, які зможу застосувати під час  захисту магістерської в університеті», - резюмувала Марія Таранко.