СТУДЕНТСЬКА РАДА ВОЛИНІ ЗАПРОСИЛА студентів
НА «ШКОЛУ МЕДІАГРАМОТНОСТІ»

У Луцьку нещодавно відбулася Перша «Школа Медіаграмотності». Головна мета – для голів студентського самоврядування та голів інформаційних відділів вищих навчальних закладів Волині І – ІV рівня акредитації та професійно-технічних навчальних закладів Луцька провести низку тренінгів, круглих столів, бесід задля підвищення рівня грамотності пошуку та споживання інформації. У тренінгу прийняли участь студенти Луцького НТУ, а саме Костянтин Рябчун студент групи АВ-22 факультету комп’ютерно-інтегрованих технологій.

Зокрема, у рамках проекту «Школа Медіаграмотності» були проведені такі тренінги: «Кейсовий пакет, супровідні документи», «Створення презентацій», «PR, реклама, співпраця з ЗМК», «Медіаправо», «Телевізійні новини, патогенність телетекстів», круглі столи з журналістами, юристами, мотиваційні зустрічі з відомими людьми, кіноперегляди та обговорення, майстер-класи. Майбутніх журналістів та інших охочих вчили, як подавати максимально об’єктивну інформацію і відрізняти достовірні факти від вигаданих.

Для того, щоб створити таку школу, довелось згрупувати велику кількість людей та докласти дуже багато зусиль. В організації усього цього були задіяні: доцент кафедри зв’язків із громадськістю Київського національного університету ім. Бориса Грінченка Тетяна Єжижанська, міжнародний маркетолог, стажер Верховної Ради України та центральних органів виконавчої влади, екс-працівник виконавчого органу влади з питань реалізації молодіжної політики Вікторія Місян та багато інших.

Організатори планують не зупинятися на досягнутому та створювати такі школи, як для студентів, так і для школярів, як міста Луцька, так і для жителів усієї області.

Людмила Маркіна,
асистент кафедри