Студентський профком Луцького НТУ прозвітував за рік роботи

Профком студентів Луцького національного технічного університету підвів підсумки роботи у 2018 році.

Зокрема, молодь вперше провела захід «Кращий студент ЛНТУ». «Незважаючи на наші хвилювання, студентам сподобалось, а це головне», - зазначають організатори.

Окрім того, студенти брали активну участь у впровадженні вибіркових дисциплін. Також вони допомагали в організації мистецької виставки «Славсько: весна, осінь і знову весна». Потому молодь відправилася у складі делегації у Німеччину та на з’їзд Молодіжних рад у Любліні, члени профкому ФБД відвідали виставку Design Live Tendency’s у Києві.

Похизувалися активні студенти і участю в регіональній Студреспубліці, де другий рік поспіль здобули перемогу на виборах Студентського мера. «Це вже п’ятий студмер з Луцького НТУ. Ми, власне, повернулися з почесним першим місцем. Після чого вирушили на всеукраїнську Студентську республіку, де посіли 6 місце по Україні, проте зайняли перше місце у змаганнях з футболу», - кажуть студенти.

Новий навчальній рік профком розпочав з благодійної акції - збір коштів для ГО «Центр реабілітації осіб з інвалідністю «Джерело життя», де було зібрано та передано з подарунками 1927 гривень.

Також в університеті було організовано тиждень лекцій, серед яких семінар для дизайнерів від Кирила Ткачова, для фінансистів та обліковців - від «Приватбанку», а також тренінг від «Модерн Експо» про зайнятість після закінчення університету.

Потому були проведені турнір з футболу «Кубок Профкому» та турнір по «чувачі» на ФБД.

Впродовж 1-го семестру була проведена робота по створенню скверу, який вже зовсім скоро буде відкрито.

«Спільно з нашими друзями зі Студентської ради Луцького НТУ ми влаштовували різні вечірки для відпочинку студентів. На Геловін ми створили квест з таємними кімнатами та благодійну ярмарку з солодощами, всі кошти з якої були передані Мар’яні Пархом’юк. Організували «Pajama Party», «Акустичний вечір» і «Happy holidays» - вечори з затишною атмосферою та смаколиками і, звісно ж, запальні вечірки «Посвятіще» і «Студєнтіще» з мега крутими конкурсами від дуету ведучих «Open Space». І завдяки співпраці ми вибороли 2 місце у «Батлі університетів». А ще частинка профкому і студради нашого університету «LEGO» виграли «Лігу гумору» в Луцьку і відправилися підкорювати «Лігу Сміху» в Одесі», - розповідають учасники профкому.