Студенти-економісти Луцького НТУ перемогли у Всеукраїнському конкурсі наукових робіт

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України № 1217 від 04.10.2019 р. базовим закладом вищої освіти для організації проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Економіка та економічна політика» визначено Київський національний університет імені Тараса Шевченка (наказ № 884-32 від 12.11.2019 р. До складу журі увійшли науковці і фахівці з економіки, які здійснювали «сліпе» рецензування наукових робіт 28.02.2020 року.

У зв’язку з призупиненням освітнього процесу та запровадженням карантину на економічному факультеті Київського національного університету імені Тараса Шевченка з 12 березня 2020 р. по 3 квітня 2020 р. на підставі Постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», листа МОН України № 1/9-154 від 11.03.2020 р., листа МОН України № 221/10-713 від 12.03.2020 р. (лист додається) та на виконання наказу Ректора № 190-21 від 05.03.2020 р. «Про невідкладні заходи щодо запобігання захворюванням, викликаним коронавірусом COVID-19» рішенням галузевої конкурсної комісії підсумки другого етапу ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей зі спеціалізації «Економіка та економічна політика» у 2019/2020 навчальному році було підведено за результатами першого етапу ІІ туру (http://econom.univ.kiev.ua/science/competitions/eep/economics2020/).

Наукова робота студента спеціальності 073 Менеджмент Ігоря Корецького та студентки спеціальності 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність Вікторії Тимонік на тему «Оцінка та стратегії розвитку ОТГ» посіла 2 місце в рейтингу серед 69 учасників і набрала 165 балів. Робота виконувалася під науковим керівництвом завідувача кафедри менеджменту, д.е.н., проф. Наталії Вавдіюк.

А наукова робота студентки спеціальності 292 Міжнародні економічні відносини Юлії Саржан на тему «Неоколоніалізм як інструмент здійснення інтеграційної політики в умовах глобалізації» посіла 3 місце (160 балів). Робота виконувалася під науковим керівництвом заступника декана факультету бізнесу, к.е.н., доц. Олени Баули.
Студентка спеціальності 051 Економіка Катерина Шоцька, яка надіслала наукову роботу на тему «Вдосконалення політики надання соціальних допомог населенню в Україні» нагороджена грамотою за творчий підхід до вирішення актуальних проблем економіки та економічної політики.

Пишаємося талановитими студентами і їх науковими керівниками і бажаємо їм подальших наукових здобутків!

Наталія Вавдіюк, завідувач кафедри менеджменту