Студенти факультету бізнесу
креативно вивчають проектний аналіз

Святкові заходи з нагоди святкування Міжнародного дня студента на факультеті бізнесу розпочалися у п’ятницю, 13 листопада, інтелектуальною грою «Битва мізків». А уже наступного дня студенти-економісти (групи ЕП-41 та ЕПс-21) запросили своїх колег-студентів та викладачів кафедри економіки та підприємництва на економічний КВК.

Ідею проведення КВК запропонувала студентам Людмила Павлюк викладач дисципліни «Проектний аналіз».

За перемогу змагалися дві команди – команда хлопців «Веселі відсотки» та команда дівчат під назвою «СБУ», яка розшифровується як «Служба бізнесу і удачі»!

Справжній розум та неординарний підхід проявили студенти. Спочатку було представлення кожної з команд, під час якого виконувалися пародії відомих пісень про дисципліну «Проектний аналіз», а потім проводилися різноманітні конкурси та змагання. Багато цікавого побачили гості та журі конкурсу: це і розгадування кросвордів, і складання економічних ребусів, і виконання пантоміми про економічні процеси та явища.  Командам було задано домашнє завдання, при виконанні якого команда дівчат проявила справжню креативність – розробила проект з переробки «чарівного молока», яке буде користуватися надзвичайним попитом.

Командами були також представлені цікаві відеоролики, пісні, гуморески, а також багато іншого. В результаті, перемогла команда дівчат «СБУ», з чим їх і вітаємо. Команда хлопців «Веселі відсотки» зайняли почесне друге місце.

Дякуємо всім учасникам! А це – студенти груп ЕП-41 та ЕПс-21, які прийняли найактивнішу участь в підготовці та проведення економічного КВК та бажаємо залишатися такими ж інноваторами та розумниками!

Людмила Павлюк,
доцент кафедри економіки та підприємництва