Студенти-фінансисти Луцького НТУ взяли участь у NBU University Challenge

Команда кафедри фінансів, банківської справи та страхування Луцького НТУ у складі Приступи Юлії (капітан команди), Вальчишиної Вікторії, Лашти Валерія, Цибуха Владислава на чолі з науковим керівником-наставником к.е.н., доцентом кафедри Поліщуком Вадимом Григоровичем взяли участь у всеукраїнському конкурсі #NBUUniversityChallenge. Фінал даного конкурсу, організатором якого виступив Національний банк України, відбувся у м. Києві 22 листопада 2019 р.

Команда Луцького НТУ (до слова, єдина з Волинської області!), змагалася з 41 командою з 25 закладів освіти з усієї України.

Представники команди (Приступа Юлія та Лашта Валерій) були присутні на фіналі професійного змагання, яке очолював заступник голови НБУ Олег Чурій, і відзначені сертифікатами, що засвідчують їх участь у почесному конкурсі.

Основне завдання кожної з команд було підготувати та презентувати власні рекомендації для Правління НБУ щодо монетарної політики. Необхідно будо обґрунтовано відповісти на ключове питання конкурсу: «Яким має бути рішення Правління НБУ щодо облікової ставки і чому?»

Кафедра фінансів, банківської справи та страхування Луцького НТУ вітає студентів-фінансистів з участю та бажаю успіхів у майбутніх наукових потужних заходах!

Довідка: NBU University Challenge – це змагання студентських команд закладів вищої освіти України, які аналізують економічну ситуацію в країні та надають рекомендації щодо монетарної політики. Учасники NBU University Challenge зблизька ознайомились з роботою комітету монетарної політики Національного банку та на практиці зрозуміли, яким чином Центральний банк сприяє збереженню фінансової стабільності в країні. Також студенти поглибили навички аналітичного мислення, економіко-математичного моделювання, прийняття обґрунтованих рішень на макроекономічному рівні, навички командної роботи, що важливі для ефективного академічного навчання та успішного професійного розвитку в майбутньому.

Кафедра фінансів, банківської справи та страхування Луцького НТУ