СТУДЕНТИ-ФІНАНСИСТИ
ВІДВІДАЛИ ОНОВЛЕНИЙ ЗООПАРК МІСТА ЛУЦЬКА

У п’ятницю, 13 листопада 2015 року студенти групи ФК-41 разом з куратором-тьютором Мирославою Забедюк відвідали оновлений Луцький зоопарк, що був реконструйований за підтримки коштів Європейського Союзу в рамках проекту «Модернізація зоопарків в Замості та Луцьку».

Екскурсія була не просто веселим проведенням часу на свіжому повітрі, а й мала пізнавальний характер. Студенти дізналися багато нового про фауну різних країн світу, а дехто з них побачив окремі види екзотичних тварин уперше в житті.

Особливу цікавість у молоді викликали ведмеже та левове містечка з оглядовими майданчиками, павільйон з відкритими вольєрами для приматів. Привернули до себе увагу і нові жителі зоопарку: єноти, зелені мавпочки, червона мавпа, африканські страуси.

Екскурсія видалася незабутньою, студенти повернулися додому, сповнені позитивних вражень.

Мирослава Забедюк,
старший викладач кафедри фінансів